O_nasOfertaCennikGaleriaKontaktDojazd Język polskiJęzyk niemiecki 
 

OFERTA

 

Ośrodek w roku 2019 czynny od 19.04.2019 
Rezerwacje prosimy dokonywać telefonicznie lub mailem.

536 002 928

 Śledź nas na : https://www.facebook.com/Centrum-Wypoczynkowo-Szkoleniowe-ELZAM-257416314737248/

WIELKANOC 2019
Pakiet 3-dniowy:  19.04 - 22.04.19 ( pt -pon)
- zakwaterowanie w pokojach 2,3,4– osobowych z łazienką i TV, balkonem
- 3 śniadania
- 3 obiadokolacje
- wspólne przygotowanie koszyka wielkanocnego
- w Niedzielę Wielkanocną ognisko z muzyką
- dla najmłodszych zajączek
- bezpłatne Wi-Fi

- bezpłatny parking

Cena za dobę od osoby dorosłej 85 zł, dziecko 3-12 l - 60 zł, dzieci do lat 3 -15 zł

WCZASY - pobyty indywidualne 

Ośrodek "ELZAM" jest jednym z niewielu tak atrakcyjnie położonych obiektów wczasowych. Niemal bezpośredni dostęp do plaży, bezpieczny teren, usytuowanie wśród drzew, w parkowej atmosferze, podnoszą komfort wypoczynku. Nasz obiekt to doskonałe miejsce do wypoczynku dla dorosłych i dzieci, również osób niepełnosprawnych. Największą popularnością Krynica Morska cieszy się oczywiście latem. Trudno jednak pominąć walory klimatyczne sprzyjające leczeniu wielu schorzeń również poza sezonem letnim. Jesteśmy przekonani, że również nasza oferta cenowa, przekona Państwa do wyboru naszego Ośrodka na miejsce swojego wypoczynku.

 

ZIELONE SZKOŁY

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe "ELZAM" stwarza doskonałe warunki do połączenia wypoczynku dzieci i młodzieży z edukacją zarówno przyrodniczą, ekologiczną jak i geograficzną. Mierzeja Wiślana ciągnie się od Gdańska po Bałtijsk w Federacji Rosyjskiej. Jej długość wynosi ok. 60 km. To teren zamieszkiwany już przez słowiańskich Pomorzan a jeszcze w XIII wieku istniał w pobliżu Krynicy Morskiej obronny gród książąt pomorskich. Mierzeja Wiślana wchodzi w skład obszaru "zielona płuca Polski" i jest to szczególne środowisko życia biologicznego, które cechuje duża różnorodność świata roślinnego i zwierzęcego. Wydmy białe porośnięte są przez trawy i turzyce, a szare również przez krzewy, które wprowadzono po to, aby ograniczyć przemieszczanie się piasku w głąb lądu. Niezwykłe bogactwo fauny i flory pomaga w poznaniu tego magicznego świata przyrody.

Do niewątpliwych atrakcji turystycznych należy klif w okolicy Piasków, dwa rezerwaty przyrody. Pierwszy utworzony już w 1957 roku to rezerwat kormoranów, drugi istniejący od 1962 r. w Przebrnie, to naturalne stanowiska 150-letniego buka. Kolejnym ciekawym miejscem jest "Mewia łacha" w Mikoszewie, gdzie żyją czaple siwe, bociany czarne, żurawie oraz kolonie ptaków siewkowych i blaszkodziobnych.

Uczestnikom "zielonych szkół" polecamy tez skorzystanie ze szlaku Jantarowego (szlak żółty EL-2103-Y), który na całej swej długości jest fragmentem Międzynarodowego Szlaku Dalekobieżnego Pieszego "E-9" o przebiegu: Atlantyk, Morze Północne, Morze Bałtyckie. Szlak Jantarowy na Mierzei ma swój początek w Mikoszewie i ciągnie się do Krynicy Morskiej (52 km.)

Drugim wartym zainteresowania, jest Szlak Kopernikowski, a właściwie jego fragment: Elbląg - Kadyny - Tolkmicko - Frombork - Braniewo, gdzie Krynica Morska jest świetną bazą wypadową (do Fromborka można dopłynąć statkiem).Perłą na tym szlaku jest oczywiście Frombork ze Wzgórzem Katedralnym, planetarium i licznymi śladami wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika.

 

IMPREZY RODZINNE, KONFERENCJE, SZKOLENIA, POBYTY INTEGRACYJNE

 

Do korzystania z naszego usług zapraszamy zarówno osoby prywatne (wesela, komunie św., inne uroczystości rodzinne), organizacje pozarządowe i stowarzyszenia artystyczne (plenery plastyczne, szkolenia, konferencja) jak i firmy ( konferencje, szkolenia, zjazdy, pokazy, festyny firmowe, pikniki, bankiety, biesiady, szkoły przetrwania).Każdą imprezę przygotowujemy indywidualnie pod kątem oczekiwań klienta. Doradzimy odpowiedni scenariusz dopasowany do charakteru i liczebności grupy oraz czasu trwania imprezy.